umimereality.cz - Kdo jsme - Roderik Hyrman

Roderik Hyrman je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského oprávnění, IČO: 40868095.

Kdo jsem?

Jmenuji se Roderik Hyrman a už více než 20 let pracuji jako nezávislý realitní makléř.

Co Vám nabízím?

Přátelskou pomocnou ruku. 

 

Nemusíte číst žádné manuály ani řešit hádanky.

 

Budu s Vámi jednat osobně a naprosto otevřeně.

 

Těším se na Vás! 

Co ode mne můžete očekávat

Především zkušenosti. Co se Vám může zdát jako náročné nebo obtížně řešitelné, je pro mne běžné. Očekávejte také precizní, důslednou a zodpovědnou práci, kterou dovedu do úspěšného konce. V neposlední řadě také spolehlivost, vytrvalost, otevřené a přímé jednání.

Roderik Hyrman - realitni makler - umimereality.cz - Osvedceni odborne zpusobilosti
0
let zkušeností
Roderik Hyrman - realitni makler - umimereality.cz - HKP - Clen

Co říkají moji klienti

Roderik Hyrman - realitni makler - umimereality.cz - Hodnoceni - Recenze
Protože už mám jednu osobní zkušenost s prodejem bytu, uvažovala jsem jen o profesionálním zastoupení. Nakonec jsem se rozhodla pro pana Hyrmana a bylo to skvělé rozhodnutí. Vše proběhlo hladce, neobtěžovaly mne žádné realitky a cítila jsem se "jistá v kramflecích". Pan Hyrman dokáže vše srozumitelně a názorně vysvětlit. Moc děkuji a vřele doporučuji!
Jana Dolejšová
V minulosti jsme už nějaké nemovitosti prodali, a proto jsme se domnívali, že to zvládneme znovu. Při první konzultaci s panem Hyrmanem jsme si ale uvědomili, jak důležitá je dlouholetá praxe a jak jsme v minulosti bez odborné podpory riskovali. Oceňujeme skvělé služby, přátelský přístup a trpělivost. Děkujeme!
Petr a Simona Němcovi
Při vzpomínce na stres, který jsme zažívali, když jsme se pokoušeli sami nabízet náš dům, jsme neváhali s rozhodnutím, zda oslovit odborníka. Už jsme jednali s několika makléři z velkých realitních společností, ale ti se s panem Hyrmanem vůbec nedají srovnat. Oceňujeme celkovou profesionalitu, otevřenost, více než férovou provizi a precizně zpracovanou právní dokumentaci. Už víme, na koho se obrátíme příště.
Hana a Radovan Pospíšilovi
Konečně služby, které dávají smysl. I jako absolutní laik jsem díky panu Hyrmanovi prodával s vysokým sebevědomím. Jsem přesvědčený, že jsem prodal rychleji, za vyšší cenu a bez zbytečných nervů. Panu Hyrmanovi dávám nejvyšší ohodnocení!
Jiří Matějovský
Pana Hyrmana jsem našla prostřednictvím Firmy.cz a rozhodně nelituji. Při prodeji mého bytu jsem byla bezradná a pan Hyrman mi velmi pomohl. Prodej proběhl rychle a hladce. Pana Hyrmana srdečně doporučuji. Sama se na něj znovu obrátím v příštím roce, až budu prodávat chatu.
Alena Kratochvílová
Vážený pane Hyrmane, spolupráce s Vámi byla skvělá zkušenost. Bez Vaší podpory bychom složitý prodej našeho domu a pozemků zvládli jen těžko. Děkujeme Vám za vše, co jste pro nás zařídil i za Váš lidský přístup a neskutečnou ochotu. Jste sympaťák a odborník na svém místě. Máte naši plnou důvěru.
Pavel a Dagmara Čermákovi

Můžete mne nezávazně kontaktovat 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady ochrany osobních údajů

Roderik Hyrman

+420 603 456 275

Umimereality.cz - Kontakt